huh..Kohe kui korraks paus teha, hakkab aeg nii kiiresti mööda vuhistama, et ei saa arugi. Seoses suve algusega ja muude olulisemate töiste tegemistega tekkis siia blogisse väike ajalõhe, mis alguses oli nädal, siis kaks ja praeguseks hetkeks juba kole 4 kuud. Õnneks on selle ajaga saanud päris mitu mõnusat projekti valmis ning mitu asja veel pooleli. See tähendab, et on jälle mida postitada.

Sama kurb saatus oli ka mu fotoblogil, mis on praeguseks samuti 4 kuud surnud olnud. Päris 100% pole veel otsustanud, aga ilmselt hakkab ka fotomaterjal hoopis siin ilmuma. Endal lihtsam ja teistel ka sagedamini põhjust vaatama tulla. Kuna mu enda fotokas on hetkel Havail, kahjuks küll ilma minuta, ja mingit head kaamerat käepärast pole, siis olen igasuguste vanade aparaatidega klõpsinud. Mõned filmid on aia taha läinud aga midagi on ka välja tulnud. Eks varsti ole siin näha.

Veel üks tähelepanek > Portfoolio on ka ajutiselt maas, ning sinna on oodata uut ja vinget materjali :). Siiani oli palju vana kraami, mille tahtsin jalust ära saada + kõik olid neid asju juba ilmselt mitu mitu korda näinud. Nüüd plaanin näidata ainult ülevaadet uuematest projektidest. Täpsemat infot ja rohkem põnevat materjali hakkab siia blogisse ilmuma…ideaalis.

( ega vana materjal päris kadunud siiski pole. Pean natuke nokitsema ja manuaalselt piltide suurusi blogi jaoks kohendama aga põhilisemad projektid tulevad portfooliost blogi arhiivi üle)

niiet stay tuned!

Be Sociable, Share!